سه شنبه , 17 ژانویه 2017
آخرین مطالب ارسالی اعضا
جریان منشور نوفل لوشاتو و اکبر اعلمی

جریان منشور نوفل لوشاتو و اکبر اعلمی

همانا عمام ما عمامی است دو دره باز که اند ومپایر،اند فضانورد و اند ژانر حوزه علمیه _تخیلی‌ که صورت‌شان در ماه پیداست.

عمامی که در نوفل لوشاتو منشوری را زمین زد که منشور بشر و منشور کورش را حاکم کوت کرد.عمامی که پرسش‌های عموم خبر نگاران و روشن فکران در نوفل لوشاتو که کلا از ۱۹ مورد تجاوز نمیکرد و پاسخش را نیز پیشاپیش آقای:یزدی،قطب زاده،احمد خمینی،موسوی خوئینی‌ها و خود فرزند معنوی ایشان ابو لحسن بنی صدر که بعدا کاشف به عمل آمد که اصلا مسلمان نیست و خادم آمریکا نیز میباشند،تقلبی به عمام رسوندند تا عمام راحل ما در دنیای خود به مشاهدهٔ کواکب و دموکراسی در آیندهٔ جمهوری اسلامی مشغول باشند.

عمام در نوفل لوشاتو فقط مطالبه حقوق اولیه بشر را در ایران خواستار بودند که البته بعد از سیر و سلوکی که در محضر باری تعالی داشتند،در فیضیه قم حقوق بشر را ساخته و پرداختهٔ استکبار جهانی‌ دانسته و اعدا کردند که همهٔ این‌هایی‌ که صحبت از حقوق بشر میکنند عمال استکبار هستند.

در نوفل لوشاتو قول دادند که در حکومت اسلامی هر فردی در دادن یا ندادن رای آزاد است و رای او هرچه باشد محترم شمرده خواهد شد.(حالا اعدام ۲ درصد که مجرم بودند و رای به جمهوری اسلامی ندادند بماند)

همان روزهای رویائی نوفل لوشاتو عمام تعهد صادقانه خود را به رعایت دموکراسی‌ و آزادی،عدالت و حقوق بشر،قول شرف دادند(عده‌ای از مورخین و زبان شناسان بر این باورند که واژهٔ ناموسا از همین جا پدید آماده است).

حضرت حجت الاسلام ولمسلمین پرزیدنت کارتر پس از شنیدن سخنان روح بخش آن عمام همای فرمودند:نهضت خمینی ،تحت تاثیر مستقیم آموزشی آمریکا بوجود آماده است و از آن الهام می‌گیرد.چیزی که میتوانم با اطمینان بگویم این است که آرمانهای خمینی همانا آرمان‌های نهضت‌های جهانی‌ حقوق بشر است.وقتی‌ که این انقلاب جا بیفتدهمهٔ جهانیان در خواهند یافت که خمینی یکی‌ از قدیسان عصر ما بوده است؛و البته نقش ،بانوی جدید الاسلام انگلیسی فاطمه خانم و مصاحبهٔ پر سر و صدای مجلهٔ اسلامی زن روز جای تردیدی برای ملت صحنه دار نگذاشت که عمام خمینی اصلا یک معجزه است.

عمام در مصاحبه‌های بینظیر خود،آیندهٔ خویش را در برابر بی‌ بی‌ سی‌ عظیم الشأن این چنین به تصویر می‌کشیدند:پس از انقلاب به حجرهٔ خویش بر می‌گردم و در آنجا مشغول به درس میشوم.

پیش از آمدن عمام با هوا پیما روزنامه جنبش در صفحهٔ نخست خود نوشت:عمام می‌‌آید،با صدای نوح،با طیلسان ابراهیم،با عصای موسی‌،با هیئت عیسی،با کتاب محمد،و دشت‌های سرخ شقایق را می‌‌پیماید و خطبه رهایی انسان را فریاد می‌کند.

عمام که در بین این همه احساس‌های مردمی و دوستانهٔ بی‌بی‌سی و حاج آقا کارتر ذوق زده شده بودند در صدد بر آمدند تا در راه مقدس زندگی‌ کردن گوی سبقت را از رقیبانی چون ماهاتما گاندی و مارتین لوتر کینگ بگیرند،پس از تکیه بر بالشت خود البته نه در حجرهٔ درویشانهٔ خویش بلکه به عنوان شخص اول مملکت حمام خون را آغاز فرمایند و با تمسّک به شمشیر جدّ بزرگ وارشان علی‌ ابن ابی طالب،کسی‌ را به شکر خدا از قلم نندازند تا بانگی ناخوش آیند و علیه منشور حقوق بشری ولایت فقیه گوش خراشی نکند.

جناب اکبر اعلمی کاندیدای اصلاح طلب یازدهمین دورهٔ انتصاباتی که گویا دوره‌ای در اورژانس نیز گذرانده اند سعی‌ برای احیای منشور نوفل لوشاتو که ۳۴ سال است که در کما و مرگ مغزی به سر میبرد را دارند و در پی‌ زنده کردن آرمان‌های آن عمام هما هستند تا اندک جوانانی که از اکس و شیشه و فارسی ۱ و مقام معظم شهید ساز رهبری جان سالم به در برده اند را نزد عمام خمینی بشتابانند.

جناب اکبر اعلمی کار را به جایی‌ رسانده اند که به رهبر فرزانه و روضه خوان مستضفان و مسلمانان جهان راه کار بدهند که در جهت روابط دیپلماتیک و کشور داری می‌‌باشد.ولایت فقیه مشروعیتش را از جانب خدا و امام زمان می‌گیرد و بس،رهبرم اینقدر کم شعوره که شما بهش راهکار بدید؟ یعنی‌ چی‌ این حرفها؟؟.ملت ایران نیز در تلاش برای بر اندازی،سخنان شما را مانند جوکی در گوشی به همدیگر بازگو میکنند تا تحقق‌ آرمان عمام راحل باشد که می‌فرماید:

طوری نکنید که طوری شود که مردم فکر کنند طوری شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره ssurusch

avatar

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

برو بالا
Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers